KONST / Litografier / Färglitografi 8371475
nr 837 1475
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Suzanne Nessim (f. 1944), 155/200, signerad, -87, rim 45x29
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 juli 2013
kl 20:39:19
29/7 19:07:21
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim